dzieciGmina Brześć Kujawski stawia na aktywny wypoczynek i beztroskie zabawy najmłodszych. Ku uśmiechom dzieci, w ramach Budżetu Obywatelskiego, plac zabaw przy „Krainie Bajek” wkrótce zyska nowe oblicze.

W związku z urządzeniem placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Brześciu Kujawskim Gmina Brześć Kujawski ogłosiła zapytanie ofertowe.

Wykonanie przedmiotu zamówienia obejmuje następujące elementy:
- opracowanie dokumentacji technicznej placu zabaw wraz z projektem zagospodarowania terenu;
- zaprojektowanie i wybudowanie placu zabaw wraz z uwzględnieniem elementów takich jak: bujak sprężynowy, karuzela z ławeczkami, podwójna lub potrójna huśtawka z płaskim i kubełkowym siedziskiem:
- huśtawka bocianie gniazdo,
- huśtawka wagowa,
- stożek linowy wspinaczkowy,
- tablica do pisania kredą,
- zestaw zabawowy (kształt przykładowy: domek/statek) dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat w tym co najmniej: baszta, pomost nośny, zjeżdżalnia, tramp wspinaczkowy, tramp wejściowy linowy skośny, drabina wspinaczkowa, drążki do akrobacji;
- ławeczka z oparciem;
- kosz na śmieci;
- regulamin placu zabaw;
- wykonanie nawierzchni bezpiecznych na placu zabaw, tj. nawierzchnia trawiasta i/lub piaskowa na części przeznaczonej na zestaw zabawowy.

Mamy nadzieję, że nowo powstały plac spełni oczekiwania milusińskich i stanie się miejscem radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych zabaw najmłodszych mieszkańców Grodu Łokietka.