DSC 2705Staś, Mia, Marcel, Hania, Antoś, Bianka… Do grona mieszkańców Grodu Łokietka w roku 2020 dołączyło już 27 maluszków! Wśród nowo narodzonych brześcian jest aż 18 chłopców i 9 dziewczynek! W marcu zaś na świat przyszły bliźnięta – dziewczynka i chłopiec.

Chcąc przywitać nowo narodzonych mieszkańców Grodu Łokietka, brzeski samorząd przygotował upominki w postaci pluszowego misia oraz body z napisem „I love BK”, do których dołączony jest list od burmistrza Brześcia Kujawskiego. Tym miłym akcentem witamy wszystkie dzieci, które urodziły się od początku roku 2020 i są zameldowane w naszej gminie.

Dla rodzica moment narodzin dziecka na zawsze pozostanie w pamięci. Cieszę się, że to właśnie Brześć Kujawski będzie dla Państwa dzieci najpierw miejscem beztroskiego i szczęśliwego dzieciństwa, później dobrej edukacji i spokojnego dorastania. Życzę z tej okazji zdrowia, wytrwałości i cierpliwości w wychowywaniu pociech, a jednocześnie wiele radości i jak najwięcej powodów do dumy” - mówi burmistrz Brześcia Kujawskiego Tomasz Chymkowski.

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce – mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo mieszkańców, pracowników Urzędu Miejskiego w Brześciu Kujawskim termin dostarczania upominków trzeba było odłożyć na najbliższy możliwy termin. Jednakże nie zapominamy o maluszkach i już dziś dzielnym rodzicom składamy ogromne gratulacje! Życzymy zadowolenia z pociech, wielu radosnych chwil i przespanych nocy.